Aby wygrać zestaw produktów firmy Primavika, prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiedzi w minimum trzech, maksymalnie dwudziestu zdaniach na pytanie: „Jak zapobiegać bólom głowy?”

Pod uwagę weźmiemy jedynie odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem. Prosimy również o zawarcie w e-mailu następujących informacji:

OBOWIĄZKOWO:

  • Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się szczegółowo z treścią Regulaminu Konkursu "Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw nagród od Primaviki", zwanego dalej „Regulaminem” dostępnego na stronie konkursowej zrowiezwyboru.pli akceptuję wszystkie jego postanowienia.
  • Niniejszym wyrażam – zgodnie z Regulaminem – zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez Organizatora (Fundację Źródła Życia) oraz na potrzeby związane z przeprowadzeniem Konkursu , którzy są współadministatorami przetwarzanych danych.

OPCJONALNIE:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Źródła Życia (ul. Źródlana 1, 96-320 Budy Zasłona, Mszczonów), w tym na przesyłanie mi drogą elektroniczną ofert i informacji handlowych od Fundacji Źródła Życia.

Spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi wybierzemy jednego zwycięzcę, który otrzyma zestaw produktów firmy Primavika. Konkurs trwa od 16 kwietnia 2019 roku do 7 maja 2019 roku.

Nazwisko zwycięzcy zostanie opublikowane na stronie zdrowiezwyboru.pl oraz w kolejnym numerze kwartalnika "Zdrowie z Wyboru".

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu znajduje się tutaj: Regulamin konkursu 65

  • Prev
  • Współpraca
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszej relizacji usługi zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Kliknij OK aby zamknąć popup