Prosimy o przesłanie nam na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
odpowiedzi w minimum trzech, maksymalnie dwudziestu zdaniach na pytanie:

„Jakie zdrowe nawyki należy wprowadzić, aby uniknąć nadciśnienia?”

Spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi wybierzemy jednego zwycięzcę,
który otrzyma zestaw produktów firmy Primavika!

Konkurs trwać będzie od 21 stycznia do 4 marca 2019 r.

Nazwisko zwycięzcy zostanie opublikowane na stronie zdrowiezwyboru.pl
oraz w kolejnym numerze kwartalnika "Zdrowie z Wyboru".

Życzymy powodzenia! Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU >>

Konkurs nr 64 zima

Redakcja „Zdrowie z Wyboru”


Budy Zasłona, ul. Źródlana 1
96-320 Mszczonów

Współpraca:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 536-399-399 (pn.-pt., godz. 8.00-16.00)
tel. 46 857 13 54
fax: 46 857 13 54 (wew. 21)

 

Treści:

Beata Śleszyńska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kom: 791 921 358 (pn.-pt., godz. 8.00-16.00)

Dlaczego warto zareklamować się w kwartalniku „Zdrowie z Wyboru”?

Porównując ceny naszych reklam, do cen czasopism konkurencyjnych (o podobnej tematyce) szybko można zauważyć, że reklamując się u nas, koszt dotarcia do 1 klienta jest wyjątkowo niski. Zapoznaj się koniecznie z naszym cennikiem i formatami oferowanych reklam. Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dużą korzyścią dla reklamodawcy jest ta, że oprócz dystrybucji poprzez tradycyjne kanały (salony prasowe, kioski), Kwartalnik dystrybuowany jest wśród szerokiego grona odbiorców już zorientowanych na zdrowie. Szeroko zakrojone działania prozdrowotne Fundacji oraz różnego rodzaju programy pozwalają nam docierać do nieprzypadkowych odbiorców, ale tych, którym temat zdrowia nie jest obojętny.

Kwartalnik dystrybuowany jest poprzez prężnie działającą sieć KLUBÓW ZDROWIA na terenie całej Polski, podczas mobilnych wystaw Expo Zdrowie organizowanych w publicznych miejscach ( jak np. galerie handlowe) w dużych miastach, podczas programów edukacji zdrowotnej i rewitalizacji Newstart, na programach pt. Szkoła Zdrowego Gotowania oraz oczywiście tradycyjnymi kanałami sprzedaży (włączając w to sprzedaż elektroniczną).

Dodatkowym atutem jest to, że kwartalnik „Zdrowie z Wyboru” to pismo wydawane w ramach działalności Fundacji Źródła Życia, której celem jest między innymi szerzenie wiedzy o zdrowiu i zapobieganie chorobom oraz wspomaganie lecznictwa i rehabilitacji chorych. Każda firma, która ogłasza się w Kwartalniku „Zdrowie z Wyboru” może wpisać do strategii marketingowej swojego przedsiębiorstwa, że wspiera powyższe działania. Fundacje i Stowarzyszenia pozyskują środki na swoją działalność sprzedając różne produkty. Nasza Fundacja właśnie w tym celu sprzedaje reklamy w kwartalniku, przez co nabierają one wyjątkowego znaczenia.

Ponadto, nie każda firma może zareklamować się w naszym kwartalniku. Będziemy promować tylko produkty przyjazne dla zdrowia i środowiska, a jednocześnie zgodne z naszą etyką reklam.

Darmowe egzemplarze

Zachęcamy do skorzystania z reklamy i otrzymania darmowych egzemplarzy czasopisma, w którym Państwa reklama została opublikowana.

Za wykupienie reklamy o wartości powyżej 1000 zł otrzymają Państwo 100 szt kwartalnika.

Za wykupienie reklamy o wartości poniżej 1000 zł otrzymają Państwo 50 szt kwartalnika.

 

Obniżki za ilość i rabaty za płatność z góry

Dla naszych stałych klientów oferujemy dodatkowe zniżki za wykupienie reklamy w więcej, niż jednym numerze.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą współpracy zapraszamy do kontaktu:

Magda Głąbikowska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 46 857 13 54

kom. 536-399-399

Kwartalnik „Zdrowie z Wyboru” to z pewnością wyróżniające się na rynku pismo poświęcone inspiracjom zdrowotnym. Jego głównym przesłaniem jest hasło: Lepiej zapobiegać, niż leczyć, gdyż nieporównywalnie korzystniej jest wiedzieć jak nie dopuścić do choroby, niż jak z niej wychodzić.

Kwartalnik „Zdrowie z Wyboru” ma na celu zachęcić każdego czytelnika do zastanowienia się nad tym, czy styl życia każdego z nas najlepiej służy zdrowiu i dobremu samopoczuciu, a jeśli tak nie jest, to w jaki sposób możemy rozpocząć wprowadzanie konkretnych zmian, które będą początkiem drogi ku lepszemu i zdrowszemu życiu. Oprócz zagadnień profilaktyki pismo porusza tematy związane z naturalnym leczeniem chorób cywilizacyjnych.

W kwartalniku znajduje się wiele praktycznych i rzetelnych informacji. Każdy numer zawiera sprawdzone porady specjalistów, lekarzy i dietetyków dotyczące tematów takich jak:

 • jak zapobiegać chorobom cywilizacyjnym?
 • jak walczyć z chorobami naturalnymi i niedrogimi sposobami (leczenie domowe)?
 • jak styl życia wpływa na zdrowie?
 • jak wykorzystywać naturalne działanie lecznicze roślin?
 • jak przygotować zdrowy posiłek ?
 • i wiele innych..

 

Drogi Czytelniku,

Twoje zdrowie jest w Twoich rękach.

Wybór należy do Ciebie!

ZZW

 

Informacje techniczne:


Zawartość:

 • Temat numeru
 • Wywiad
 • Zdrowe dziecko
 • Bądźmy EKO!
 • Dietetyka
 • Warto wiedzieć, że..
 • Lekarz radzi
 • Zdrowie duszy
 • Uroda naturalnie
 • Program NEWSTART
 • Dary natury
 • Zdrowie od kuchni
 • Warto przeczytać
 • Prenumerata
 • Konkurs
 • Kupon-Nagroda

 

Wydawca: Fundacja Źródła Życia

Ilość stron: 36

Format: 165 x 235 mm

Nakład: 15.000szt

 


Redakcja:

Fundacja Źródła Życia

Budy-Zasłona, ul. Źródlana 1

96-320 Mszczonów

tel.: 46 857 13 54


Redaguje zespół:

Grażyna Kuczek - redaktor naczelna

Lekarz medycyny, autorka publikacji, koordynator Programu Odnowy Zdrowotnej

NEWSTART, prelegentka i konsultantka w zakresie medycyny naturalnej i zapobiegawczej, odbyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny prewencyjnej, zdrowego stylu życia i terapii żywieniem w Stanach Zjednoczonych;

Anna Kłosińska - redaktor, fizjolog żywienia, dietetyk, autorka programów edukacyjnych i książek na temat zdrowego odżywiania;

Beata Śleszyńska - specjalistka promocji zdrowia, doradca dietetyczny, instruktorka Szkoły Zdrowego Gotowania, prelegentka oraz autorka artykułów i ksiazek na temat zdrowia;

Magda Głąbikowska; Krzysztof Urbański.

 

Biuro reklamy i ogłoszeń:

Magda Głąbikowska

tel. 46 857 13 54 (wew.20)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cukrzyca jest chorobą cywilizacyjną i społeczną. Zajmuje szóste miejsce wśród głównych przyczyn zgonów w Polsce. W naszym kraju cierpią z jej powodu blisko 3 mln osób, a co dziesiąta osoba jest zagrożona.
Jak podaje WHO na świecie już ponad 420 mln osób choruje na cukrzycę. Tymczasem jest to schorzenie, któremu w większości przypadków można skutecznie zapobiegać, jak również skutecznie leczyć. Najczęściej cukrzyca rozwija się, nie powodując żadnych objawów, dlatego u ponad 50% przypadków nie jest rozpoznana odpowiednio wcześnie. Jednak nie leczona, powoli i cicho, ale konsekwentnie dokonuje zniszczeń w organizmie, które mogą szybko doprowadzić do przedwczesnej śmierci. Skuteczna profilaktyka to eliminacja czynników ryzyka oraz regularne badania kontrolne poziomu cukru.
I do tego gorąco zachęcam wszystkich Czytelników.

lek. med. Grażyna Kuczek

Czytaj więcej...

Podkategorie

 • Numery kwartalnika "Zdrowie z wyboru"

  Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kwartalnika lub jego prenumeraty zapraszamy do sklepu internetowego wydawcy: www.sklep.fzz.pl


  Jeśli jest Ci wygodniej kupić kwartalnik w sklepie stacjonarnym zajrzyj do:

  • sieci sklepów Empik,
  • wybranych kiosków Ruchu  Jeśli jest Ci wygodniej kupić kwartalnik w sklepie internetowym z dostawą do domu zajrzyj do:

  • sklep.fzz.pl


  Jeśli preferujesz prasę w wersji elektronicznej zapraszamy do zakupu naszego kwartalnika na stronie:

   

  Poniżej masz również możliwość zapoznać się z tematami ostatnio wydanych przez nas numerów:

Najbardziej popularne

"Zatrzymaj Młodość" - dr Roman Pawlak

Poszukiwania tajemniczego eliksiru zapewniającego wieczną młodość wciąż trwają. Niektórzy próbują nas przekonać, że taki ...

+ View

Wegańskie Pyszności

Dunja Gulin Wegańskie pyszności to wymarzona pomoc dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie kuchni wegańskiej, ...

+ View

"W obronie wegetarianizmu" Roman Pawlak

Stosowanie diety wegetariańskiej może przyczynić się do ochrony przed atakiem serca, utratą wzroku, chorobą nerek i innymi ...

+ View

"Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie" Grażyna Kuczek, Beata Śleszyńska

Fizjologiczne zasady odżywiania się oraz poradnik na temat tego, co jeść, aby nie chorować na powszechnie występujące ...

+ View

Apteka domowa

Stacey Dugliss-Wesselman Aptekarz to utalentowany rzemieślnik, który łączy mieszanki ziół, mające korzystny ...

+ View

Zdrowe tłuszcze w twojej diecie

Przyzwyczailiśmy się do myślenia, że tłuszcze nam szkodzą – powodują tycie, podnoszą ryzyko chorób układu ...

+ View
 • Prev
 • Współpraca
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszej relizacji usługi zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Kliknij OK aby zamknąć popup