Kwartalnik „Zdrowie z Wyboru” to z pewnością wyróżniające się na rynku pismo poświęcone inspiracjom zdrowotnym. Jego głównym przesłaniem jest hasło: Lepiej zapobiegać, niż leczyć, gdyż nieporównywalnie korzystniej jest wiedzieć jak nie dopuścić do choroby, niż jak z niej wychodzić.

Kwartalnik „Zdrowie z Wyboru” ma na celu zachęcić każdego czytelnika do zastanowienia się nad tym, czy styl życia każdego z nas najlepiej służy zdrowiu i dobremu samopoczuciu, a jeśli tak nie jest, to w jaki sposób możemy rozpocząć wprowadzanie konkretnych zmian, które będą początkiem drogi ku lepszemu i zdrowszemu życiu. Oprócz zagadnień profilaktyki pismo porusza tematy związane z naturalnym leczeniem chorób cywilizacyjnych.

W kwartalniku znajduje się wiele praktycznych i rzetelnych informacji. Każdy numer zawiera sprawdzone porady specjalistów, lekarzy i dietetyków dotyczące tematów takich jak:

 

Drogi Czytelniku,

Twoje zdrowie jest w Twoich rękach.

Wybór należy do Ciebie!

ZZW

 

Informacje techniczne:


Zawartość:

 

Wydawca: Fundacja Źródła Życia

Ilość stron: 36

Format: 165 x 235 mm

Nakład: 15.000szt

 


Redakcja:

Fundacja Źródła Życia

Budy-Zasłona, ul. Źródlana 1

96-320 Mszczonów

tel.: 46 857 13 54


Redaguje zespół:

Grażyna Kuczek - redaktor naczelna

Lekarz medycyny, autorka publikacji, koordynator Programu Odnowy Zdrowotnej

NEWSTART, prelegentka i konsultantka w zakresie medycyny naturalnej i zapobiegawczej, odbyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny prewencyjnej, zdrowego stylu życia i terapii żywieniem w Stanach Zjednoczonych;

Anna Kłosińska - redaktor, fizjolog żywienia, dietetyk, autorka programów edukacyjnych i książek na temat zdrowego odżywiania;

Beata Śleszyńska - specjalistka promocji zdrowia, doradca dietetyczny, instruktorka Szkoły Zdrowego Gotowania, prelegentka oraz autorka artykułów i ksiazek na temat zdrowia;

Magda Głąbikowska; Krzysztof Urbański.

 

Biuro reklamy i ogłoszeń:

Magda Głąbikowska

tel. 46 857 13 54 (wew.20)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszej relizacji usługi zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Kliknij OK aby zamknąć popup