UWAGA! ZOSTAŁY JUŻ TYLKO MIEJSCA DLA CHŁOPCÓW W WIEKU 6-10 LAT!

 

Darmowe badania dla chłopców na diecie tradycyjnej, w wieku 6-10 lat, w Centrum Zdrowia Dziecka, w terminach 24.02-11.03. Prosimy o nie zgłaszanie chłopców, którzy w dniu badania nie będą mieć ukończonych 6-ciu lat oraz dziewcząt. Zakres badań jest szeroki, dlatego warto skorzystać. A przy okazji wesprzeć ważny projekt naukowy.


Celem badania jest ocena związku sposobu żywienia dzieci z ich stanem zdrowia. Jest to projekt badawczy Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" i University College London - jednego z czołowych ośrodków naukowych na świecie - oraz Fundacji WIEMY CO JEMY Nauka i Edukacja Społeczna dla Zdrowia. Poszukiwane są zdrowe dzieci, bez poważnych chorób przewlekłych.

Prosimy o zgłaszanie się tylko te osoby, które będą w stanie przyjść na badania między 24.02 a 11.03 włącznie (poza weekendam). Badania odbywają się w ciągu jednego dnia i trwają od godziny 8 do ok. 14-15.

Zakres przeprowadzanych badań znajduje się na plakacie. Dodatkowo Rodzice otrzymają szereg cennych, indywidualnych wskazówek dotyczących sposobu odżywiania badanych dzieci.

W przypadku zainteresowania wzięciem udziału w badaniu prosimy o kontakt z pracownikami Poradni Żywienia IPCZD pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (mgr Jakub Sobiecki, mgr Małgorzata Desmond). W odpowiedzi zostaną przesłane szczegółowe informacje.

Dziękujemy.

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszej relizacji usługi zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Kliknij OK aby zamknąć popup