Tlen jest bardzo ważny dla życia, ale może być też dla życia niebezpieczny. 

Czytaj więcej...

Lato i jesień to pory roku, w których możemy cieszyć się największym bogactwem owoców i warzyw. To również czas, kiedy powstaje największa ilość odpadków organicznych.

Czytaj więcej...

Mikroorganizmy pomagają utrzymać zdrowie roślin, zwierząt i człowieka. Mają one duże znaczenie dla naszego zdrowia nawet wtedy, gdy jeszcze nie znajdują się wewnątrz organizmu.

Czytaj więcej...

Zjawisko EM można definiować na dwa sposoby: jako występującą w przyrodzie różnorodność efektywnych mikroorganizmów odpowiedzialnych za równowagę biologiczną ekosystemu lub jako naśladujące i wzmacniające to współdziałanie.

Czytaj więcej...

EM Refresh jest ekologicznym środkiem przeznaczonym do sprzątania i odświeżania powierzchni. EM Refresh usuwa przykre zapachy, czyści i dezynfekuje powierzchnie (biologicznie). Jest przyjazny dla ludzi i zwierząt.

Czytaj więcej...
  • Prev
  • Współpraca
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszej relizacji usługi zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Kliknij OK aby zamknąć popup